lubomir.com.pl

zywnosc ekologiczna dabrowa gornicza

Najlepszym damska Magazine Subskrypcje

Pomimo tego, że Internet jest pełen E-ziny damskich, stron internetowych, blogów i społeczności, nic nie porównuje do rzeczywistych czasopism. Magazyn subskrypcje są cały czas wysokie, a dla dobrego powodu: Kobiety lubią r tyłu i je czyta. Kobiety lubią czytanie czasopism, podczas gdy w poczekalniach lub podczas oczekiwania na jedzenie w restauracji. Nic nie przebije otrzymywania nowych magazynów w mailu co tydzień lub miesiąc.

Jeśli myślisz o subskrypcji magazynu lub dwa, oto niektóre z subskrypcji Magazine Najlepsi kobiecych, aby wziąć pod uwagę:

O VOGUE jest bez wątpienia magazyn prowadzi, jeśli chodzi o mody damskiej. Posiada dobrze napisane artykuły, profesjonalnej fotografii oraz ciekawe artykuły redakcyjne, Vogue to lektura obowiązkowa dla każdej kobiety interesują się modą i stylem.

O BAZAAR Harpera jest często określane jako „najbardziej wykwintne” damskich mody czasopism. BAZAAR dysponuje mody, które są mniej niż to, co jest głównym nurtem w innych czasopismach. Ten magazyn jest dla kobiet, które interesują się modą cięcia krawędzi, najnowsze wiadomości i aktualizacje gwiazdy o najlepszych modeli i projektantów mody.

o Dla kobiet, którzy są zainteresowani w fitness, utrata masy ciała, zdrowia psychicznego, żywienia i diety , magazyn SHAPE to musi mieć. Magazyn SHAPE wyposażony wpisy do dziennika i artykuły o kwestiach zdrowotnych pisanych przez znanych dziennikarzy. Każde wydanie to lektura obowiązkowa, zwłaszcza dla osób zainteresowanych posiadaniem zdrowego stylu życia. Jest dobrze napisana porady dla kobiet zainteresowanych utraty wagi, coraz dopasowanie i poprawy ogólnego stanu zdrowia psychicznego i fizycznego.

Inne najlepsze prenumeraty czasopism kobiecych obejmują O, kobieto Day, Redbook, Cosmopolitan, szczęście, w stylu, i więcej. Te magazyny wyposażone są kwestie, które są ważne dla wszystkich kobiet. Zdrowie, relacje, sukces finansowy, rozrywka, styl, uroda, itp … wszystkie z tych przedmiotów i więcej, można znaleźć we wszystkich magazynach na najlepsze kobiet. Zapisy na tych czasopism są bardzo przystępne i są warte każdego grosza.

Napisane przez Victoria Jugoman. Teraz można uzyskać najnowsze informacje na temat prenumeraty czasopism kobiecych, a także miesięcznik Subskrypcja

Artykuł dzięki: