lubomir.com.pl

zywnosc ekologiczna warszawa forum

zywnosc ekologiczna warszawa forum

4 porcje

4 duże ziemniaki młode ziemniaki lub 8-10

Pół łyżeczki (do Łyżeczka półtora zależności od tego jak ostre jak lubisz) Każdy –

Chilli

kolendra w proszku

Kminek Proszek

papryka w proszku

Łyżeczka – Łyżka kurkumy

Szczypta soli

Szczypta pieprzu.

Ziemniaki umyć, ale nie ich skórki. Elektronika gotowania, aż lekko miękki pięć do dziesięciu minut. W międzyczasie wymieszać przyprawy w misce.

Płaszcz ziemniaki równomiernie mieszanki przypraw, kurkuma, że ??działa jako środek wypełniający i dla koloru i pomaga równomiernie, Pokryć ziemniaki z mieszanki przypraw. Skropić oliwą z oliwek

Miejsce w piecu na naoliwionej blaszce, na znaku gazu 7 lub 425 F 220 C przez około 15 minut, aż ziemniaki są chrupiące i złociste, przekręć je raz podczas ich gotowania. Podawać z bryłek i masz wielką zdrowy posiłek dla tych wczesnych ulubieńców, dobre dla mam i ojców, a także ludzi.

Każdy przepis Wspominam zostało przygotowane przez moją żonę, mojej rodziny lub siebie.

Niektóre supermarkety są wymyślanie dobrych ofert na żywność w budżecie, trzeba widzieliście reklamy w telewizji. Skorzystać z tej taniej żywności spojrzeć na moich receptur, znajdziesz łatwo można wykorzystać te składniki, aby wspaniały posiłek dla tej rodziny twojej. I nigdy nie wiesz, możesz cieszyć się z powrotem do kuchni, karmienie, że rodzina zdrowe pożywienie.

Mam nadzieję, że niektóre z przepisów będę wymyślanie ludzi, nie będzie tylko jedzenie budżet na kolejnych artykułach, chcę, aby spróbować potraw z całego świata. Napisana w sposób łatwy do zrozumienia sposób, gotowanie nigdy nie powinno być chore, chcę ludziom wrócić w kuchni i dowiedzieć się przyjemności przygotowywania i gotowania smaczny posiłek dla rodziny.

Artykuł dzięki: