lubomir.com.pl

zywnosc ekologiczna hurtownia krakow

zywnosc ekologiczna hurtownia krakow

Pierwszoroczniak 15, albo 20, albo 25

Teraz pamiętam będąc studentem pierwszego roku na studiach, a powiem ci, istnieje kilka kluczowych rzeczy, aby pamiętać, że większość ludzi (nie). Jednym z nich jest, jak zarządzać czasem, inny jest, jak zarządzać swoimi pieniędzmi, a ostatni, ale nie najmniej jest jak zarządzać zdrowia (co większość z nich nie zdaje sobie sprawy, że wszystkie trzy są ze sobą ściśle powiązane).

Więc … dlaczego tak się dzieje?

Istnieje wiele powodów, dlaczego biedne pierwszaków wchodzą w chuda (wiem … będziemy musieli dokonać wierzą, że przyszedł chudy na początek) i wrócić do domu po jednym roku waży dwadzieścia funtów cięższy. Dla frajerów, studiując środki mlaskanie. Chemia? Nie bez żetonów. Pizza? Tak, to pomaga w matematyce. To wszystko z powodu stresu, który gromadzi się z presją wykonywania dobrze i acing te egzaminy. Stres prowadzi do „false” głodu; fałszywe, ponieważ nie jesteś naprawdę głodny i po prostu trzeba coś zrobić, żeby nie wariuje.

Para to z faktu, że jesteś teraz na własną rękę (dla wszystkich tych out-of-ludzie spoza miasta). Fast food szybko staje się najlepszym przyjacielem jako efektywnego jej czas (nawet jeśli odwlekają więc to naprawdę bez sensu) i utrzymuje potrzebę gotowania wiedzę na podstawowym minimum. Dlaczego warto studiować sztukę dokonywania trochę ryżu, kiedy można po prostu cheeseburgera w McDonaldzie?

Większość studentów będzie zaprzyjaźnić się, a co za tym idzie studiować grupy, a więc zamówić rzeczy w puszkach. Teraz, kiedy wszystko robią razem, problem jest powiększany. Jeśli wykazały żadnej powściągliwości wcześniej, że wszystko idzie przez okno, a znajdziesz się pytanie „można przekazać kąpieli?”

Nie wszystkie problemy są z jedzeniem. Głównym problemem jest brak ruchu. Studenci nie planować czas treningu, a może zajęcia przejąć i nie ma czasu (lub przynajmniej czuje się w ten sposób).
Artykuł dzięki: