lubomir.com.pl

zywnosc ekologiczna hurt bydgoszcz

zywnosc ekologiczna hurt bydgoszcz

Rodzaje Tote Bag chłodzący

Pierwsze świeże jedzenie i zimne napoje, w ruchu nigdy nie było tak proste! Tote Bag chłodzący uprościły sposób nosimy jedzenie i napoje podczas podróży, dodając nowy wymiar wygody do niego. Dawno minęły czasy, dźwiganie nieporęcznych twardych skrzynie przypadku lodu. Innowacja ustąpiła ekscytujących nowych produktów, takich jak Rolling Backpack chłodzący, plecak, torby termoizolacyjne chłodzący materiałowa więcej.

Torba chłodnicy zawiera wielokomorowej, zbliżenie stanie kontener zamknięty przez nałożenie na siebie klapek tworząc otwór samouszczelniający, tuleja stylu. Zwykle ma uchwyt paski, które mogą być przymocowane do boków pojemnika. Rączka uchwytu może być przyłączona do środkowej części jednego z pasków uchwytu i owinięte wokół przeciwległego paska uchwytu podczas chwytania paski uchwytu. Pasek na ramię mogą lub nie mogą być uwzględnione. Jest to zewnętrzna powierzchnia będzie zasadniczo obejmować uchwyt na napoje, siedzeniu paskiem, kieszenie z siatki i / lub kieszeń tkaniny.

Tote Bag chłodnice są dostępne w wielu stylów i wzorów z różnych funkcji. Istnieje chłodnice na wycieczki, pikniki na plaży, a nawet w celach komercyjnych. Istnieją oddzielne chłodnice do przewozu żywności i wina lub innego ulubionego napoju. Idealnymi skrzynki na plaży są worki z materiału typu winylu na zewnątrz, które sprawiają, że dodatkowe łatwe do czyszczenia piasku wyłączyć i zabezpieczyć przed coraz barwione łatwo.

Duże torby z zamrażarką tote są idealne dla przemysłu spożywczego, transportu zimno / mrożonek z jednego miejsca do drugiego, a także ulubionym z tłumem łodzi. Podczas żeglowania i pływania łódką, winyl poza materiałem zapobiega wyciekaniu wody do worka. Izolowanej miękkie torby termoizolacyjne, z drugiej strony, będzie trzymać jedzenie i napoje ochłodzić przez kilka godzin, a jednocześnie stylowy w tym samym czasie! Worki te są akcesoria must-have na piknik lub wyjazd na rynku rolników lub na zakupy.

Artykuł dzięki: