lubomir.com.pl

zywnosc ekologiczna przez internet

zywnosc ekologiczna przez internet

Większość sportowców nie trzeba wymienić potas

Wiele napojów sportowych ogłaszać, że zawierają potas, ale niedobór potasu nie jest powszechne u sportowców chyba starają się kontrolować wagę o wymioty.

Kilka lat temu, jeden z najlepszych biegaczek długodystansowych w kraju przyszedł do mnie, aby znaleźć przyczynę jej nagły spadek wydajności. Wszystkie testy, które zamówiłam są normalne oprócz niskiego poziomu potasu we krwi. Najczęstszą przyczyną niedoboru potasu wymiotuje, ale ona wielokrotnie odmówiono tego robić. Potem zwróciła się ona zebrać jej mocz na jeden dzień, a laboratorium poinformował, że zawierała ona trzy razy tyle potasu jako normalne. Okazało się, że była bulimią. Aby sterować jej wagi, była trzymać palcem po gardle i co się zwymiotować. Po mogła zaakceptować diagnozę, dostała pomocy, zatrzymał się wymioty i zdobył kilka tytułów długodystansowych biegania.

Nerki i gruczoły potowe oszczędzać potas tak skutecznie, w odpowiedzi na niskich poziomach ciała, że ??niedobór potasu rzadko występuje u zdrowych sportowców. Nawet w przypadku długotrwałego wysiłku w bardzo gorącej pogody, potrzeb potasu mogą być spełnione przez jedzenie normalnej diety, ponieważ potas występuje w praktycznie wszystkich potraw z wyjątkiem rafinowanego cukru. Z drugiej strony, niedobór potasu mogą być spowodowane lekami, takimi jak środki moczopędne i kortykosteroidy. może to być również spowodowane biegunka lub wielokrotne wymioty. Biegunka, utrata potasu w stolcu. Wymioty, utrata potasu w moczu. W obu sportowców i nie-sportowców, najczęstszą przyczyną niskiego poziomu potasu we krwi i moczu, wysokie stężenia potasu wymiotuje.

zywnosc ekologiczna przez internet

Przeczytaj mój Good Food book free, 100 zdrowych receptur.

Dr Gabe Mirkin został gospodarz radiowego talk show 25 lat i praktykującym lekarzem od ponad 40 lat; on jest pokładzie certyfikat w czterech specjalnościach, w tym medycyny sportowej. Czytać lub słuchać setki jego kondycję i zdrowie raportów na http://www.DrMirkin.com

Bezpłatny cotygodniowy biuletyn na fitness, zdrowia i żywienia.

Artykuł dzięki: